Geçmiş Olsun..

Taraftar Derneğimizin bir neferi olan Eser Akkoç kardeşimiz Ankara Osmanlı Stadında geçirdiği ufak bir kaza sonucu hafif şekilde yaralandı.

Takımımızın geçtiğimiz gün deplasmanda Ankaragücü ile oynadığı karşılaşmayı izlemek ve takımımıza destek vermek amacıyla Malatya’dan Ankara’ya giden Taraftar Derneğimizin bir neferi olan Eser Akkoç kardeşimiz tribünde maç esnasında ayağının burkulması sonucu ufak bir kaza atlattı. Stat içerisinde ufak bir tedavi gören Eser kardeşimiz, Malatya’da geniş çaplı tedavi sonucu ayağında çatlak tespit edildi.

Ayağı alçıya alınan kardeşimiz Eser için Taraftarlar Derneği Başkanımız geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Biz birlikte güçlüyüz.

Dernek başkanımız Şabi Burak Doğan; ” Öncelikle Ankara da takımımızı yanlız bırakmamak için Malatya başta olmak üzere, İstanbul, Hatay, Kırıkkale ve çevre illerden Ankara’ya akın eden tüm Malatyasporlu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Biz birlikte güçlüyüz. Gönül isterdi ki üç puan alalım ama sağlık olsun.

Eser kardeşimizin sağlık durumu hakkında bilgi aldım, çok şükür fazla ağır bir durumu söz konusu değil. Kendisine çok geçmiş olsun diliyorum. Biran önce iyileşip aramıza tekrar döner.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir