Galibiyet güzel, Ortam güzel

Malatyaspor Taraftarlar Derneği Başkanımız Şabi Burak Doğan, Galatasaray maçı ile alakalı açıklamalarda bulunarak tüm taraftarımıza teşekkür etti.

Başkanımız Şabi Burak Doğan; “Galatasaray maçına Derebeyleri olarak çok iyi hazırlandık. Maçın öncesinde ve sonrasında rakip takım taraftarı ile herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için tek tek görüşmeler yaparak taraftarımızı bilinçlendirdik. Maç başı ve sonunda görülüyor ki  oluşabilecek bütün sıkıntıların kısmende olsa önüne geçtiğimizi düşünüyorum. Bu konuda büyük özveri gösteren başta Dernek yönetimimiz, Tribün liderlerimiz ve tüm taraftarımıza teşekkür ederim” dedi.

Açıklamalarına devam eden Başkanımız Doğan; ” Galatasaray karşında galibiyeti bizlere armağan ettikleri için Teknik Heyetimize ve Futbolcularımızı tebrik ederim. Karşılaşma öncesi, sonrası ve karşılaşma içerisinde amacı sadece ve sadece takımımıza destek olan bütün taraftarımızı da tek tek tebrik ederim. Gerçekten son yılların Tribün olarak çok üst seviyede bir maç oldu. Bando ekibimizde maça ayrı bir ahenk kattığını herkes gördü. Yapacağımız istişareli çalışmalarla ilerleyen haftalarda daha organize bir taraftar profili oluşturacağız.

Son olarak Galatasaray maçında bizim yanımızda olan ve amacı takımımızı desteklemek olan tüm taraftarıma Şahsım ve Yönetimim adına teşekkür ederim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir